Lifud LED driver 60W LF-GMR060YS | 1500H CC
Artikelnummer: 0000007 OverzichtLifud LED driver LF-GMR060HS | 1500H. Niet dimbaar.
Inclusief eindkapjes. ENEC Keur.
Voor uitgebreide technische specificaties zie afbeeldingen.
| Artikelnummer: | 0000007 |
| Korte omschrijving: | LED driver 60W, 1500mA CC |
| Bereik: | 33-42V |
| Voltage: | primair 220-240V |
| Afmetingen (L x B x H): | 245 x 30 x 20 mm |
| Aansluitsnoer + lengte: | exclusief |
| Kleur: | zilvergrijs |
| Verpakking: | nee |