HoLight T5 TL mini 13W/840 natuurlijk wit (4000K)
Artikelnummer: 0000635 OverzichtHolight TL mini 13W/840.
| Artikelnummer: | 0000635 |
| Merk: | HoLight |
| Lichtbron: | TL buis |
| TL type: | TL mini |
| Lampvoet | G5 |
| Vermogen: | 13W |
| Lichtkleur: | 840, natuurlijk wit (4000K) |
| Afmetingen (Ø x L): | Ø 16 mm, lengte 520 mm |
| Levensduur: | 10.000 branduren |
| Verpakking: | nee |