Philips TL5 buis 39W/865 HO daglicht (6500K)
Artikelnummer: 0002452 OverzichtPhilips TL buis TL5 39W/865 HO.
| Artikelnummer: | 0002452 |
| Merk: | Philips |
| Lichtbron: | TL buis High Output |
| TL type: | TL5 |
| Lampvoet | G5 |
| Vermogen: | 39W |
| Lichtkleur: | 865, daglicht (6500K) |
| Afmetingen (Ø x L): | 16 x 850 mm |
| Levensduur: | 30.000 branduren |
| Verpakking: | ja |