Philips TL buis 30W/865 daglicht (6500K)
Artikelnummer: 0000753 OverzichtPhilips TL buis 30W/865.
| Artikelnummer: | 0000753 |
| Merk: | Philips |
| Lichtbron: | TL buis |
| TL type: | T8 |
| Lampvoet | G13 |
| Vermogen: | 30W |
| Lichtkleur: | 865, daglicht (6500K) |
| Afmetingen (Ø x L): | 26 x 895 mm |
| Levensduur: | 20.000 branduren |
| Verpakking: | ja |