Holight TL 8W wit 31,4 cm 3000K flikkervrije start, koppelbaar
Artikelnummer: 0000576 OverzichtCompacte T5 lamp, 1x8W, wit. Koppelbare verlichting van hoge kwaliteit.
Armaturen kunnen m.b.v. een koppelstuk rechtstreeks aan elkaar worden gekoppeld en/of met behulp van een koppelsnoer.
Zeer geschikt voor montage onder kastejes/planken, schappen, koven etc.
Elk armatuur wordt standaard geleverd met een afdekkap, TL buis (3000K warm wit), aansluitsnoer, koppelsnoer, koppelstuk, bevestigingsclips en schroeven.
Andere lengtes aansluit- en koppelsnoeren zijn separaat verkrijgbaar, zie de rubriek Accessoires TL.
| Artikelnummer: | 0000576 |
| Korte omschrijving: | Koppelbaar TL armatuur, wit |
| Lichtbron: | TL5, 8W warm wit (3000K), inclusief |
| Vermogen: | 8W |
| Voltage: | 230V |
| Trafo/VSA/Driver: | elektronisch VSA (flikkervrije start), inclusief |
| Keurmerk: | GS |
| Koppelbaar + type koppelsysteem: | ja |
| Aansluitsnoer: | ja, ca. 180 cm, kleur wit |
| Koppelsnoer: | ja, ca. 30 cm, kleur wit |
| Aan/uit schakelaar | nee |
| Afmetingen (L x B x H): | 314 x 23 x 42 mm |
| Kleur: | wit |
| Verpakking: | ja |
| Bijzonderheden: | inclusief bevestigingsclips, koppelstuk en schroeven |
| Garantie: | 5 jaar (m.u.v. TL buis) |





