Waterdicht (IP65) LED incl. Philips LED buizen lengte 1500 mm
Artikelnummer: 0002940/0102428 OverzichtSpat- en spuitwaterdicht (IP65) LED armatuur max. 2x26W LED met gesloten kunststof behuizing.
RVS kapklemmen en bevestigingsclips. Inclusief 2 Philips MASTER LEDtube buizen 18.2W/840.
Voor gebruik in garages, stallen, maneges, magazijnen, kelders, hallen, carports etc.
De solide PMMA afscherming is bestand tegen veel voorkomende chemische stoffen.
| Artikelnummer: | 0002940/0102428 |
| Korte omschrijving: | waterdicht LED armatuur |
| Lichtbron: | 2xT8 LED buizen, Philips |
| Vermogen: | max. 2x26W |
| Inclusief LED buizen: | ja, Philips, 18.2W p/st., lichtkleur 4000K |
| Voltage: | 230V |
| Trafo/VSA/Driver: | n.v.t. |
| Koppelbaar + type koppelsysteem: | nee |
| Aansluitsnoer: | nee |
| Afmetingen (L x B x H): | 1577 x 116 x 97 mm |
| Kleur: | grijs |
| Verpakking: | ja |