Sylvania 3-fase railspot Concord Beacon LED 26W wit, 30°
Artikelnummer: 0101525 OverzichtProfessionele 3-fase railspot Concord Beacon LED 26W wit, 30°, 3000K (warm wit). Draai- en kantelbaar.
| Artikelnummer: | 0101525 |
| Korte omschrijving: | Havells Sylvania, ref. 2052771 |
| Lichtbron: | LED 26W |
| Lichtkleur: | 3000K |
| CRI waarde (Colour Rendering Index): | >90 |
| Vermogen: | 26W |
| Lumen output: | 1938 lm |
| Gradenbundel: | 30° |
| Voltage: | 230V |
| Trafo/VSA/Driver: | led driver, inclusief |
| IP waarde: | IP20 |
| Afmetingen (H x Ø): | 180 x 80 mm |
| Kleur: | wit |
| Verpakking: | ja |
| Garantie: | 5 jaar |