Philips MAS LEDTube 24W/840 (=58W TL), natuurlijk wit L.150 cm
Artikelnummer: 0102376 OverzichtPhilips MAS LEDtube 24W/840 natuurlijk wit. 24W = equivalent van 58W TL. Inclusief dummy LED starter.
Alleen geschikt voor armaturen met een conventioneel vsa (dus met starter). Philips EAN 8718696687444.
Draaibare lampvoet. 50.000 branduren (fabrieksopgave).
| Artikelnummer: | 0102376 |
| Lichtbron: | LED |
| Netspanning: | 230V |
| Lampvoet | G13 |
| Vermogen: | 24W (=58W) |
| Lichtkleur: | daglicht (865) |
| Dimbaar: | nee |
| Afmeting (Ø x L): | 26 x 1500 mm |
| Lichtsterkte: | 3700 lumen |
| Levensduur: | 50.000 branduren |
| Verpakking: | ja |