TL mini T5 13W/842 natuurlijk wit (4200K)
Artikelnummer: 0009556 OverzichtTL mini 13W/842.
| Artikelnummer: | 0009556 |
| Merk: | IBV |
| Lichtbron: | TL buis |
| TL type: | TL mini |
| Lampvoet | G5 |
| Vermogen: | 13W |
| Lichtkleur: | natuurlijk wit (4200K) |
| Afmetingen (Ø x L): | Ø 16 mm, lengte 520 mm |
| Levensduur: | 10.000 branduren |
| Verpakking: | nee |