Philips MASTER LEDTube 20W/840 (=58W TL), natuurlijk wit 4000K L.150 cm
Artikelnummer: 0102429 OverzichtPhilips MASTER LEDtube 20W/840 natuurlijk wit. 20W = equivalent van 58W TL.
Alleen geschikt voor armaturen met een hoogfrequent voorschakelapparaat (dus zonder starter).
Philips EAN 8718696687543
60.000 branduren (Philips fabrieksopgave).
| Artikelnummer: | 0102429 |
| Lichtbron: | LED |
| Netspanning: | 230V |
| Lampvoet | G13 |
| Vermogen: | 20W (=58W) |
| Lichtkleur: | natuurlijk wit (840) |
| Dimbaar: | ja |
| Afmeting (Ø x L): | 28 x 1500 mm |
| Lichtsterkte: | 3100 lumen |
| Levensduur: | 60.000 branduren |
| Verpakking: | nee |