Philips MASTER LEDTube 17W/840 (=30W TL), natuurlijk wit 4000K L.90 cm
Artikelnummer: 0002766 OverzichtPhilips MASTER LEDtube 17W/840 natuurlijk wit. 17W (= 30W TL). Inclusief dummy LED starter.
Alleen geschikt voor armaturen met een conventioneel voorschakelapparaat (dus met starter).
30.000 branduren (fabrieksopgave).
| Artikelnummer: | 0002766 |
| Lichtbron: | LED |
| Netspanning: | 230V |
| Lampvoet | G13 |
| Vermogen: | 17W (=30W) |
| Lichtkleur: | 840, natuurlijk wit |
| Dimbaar: | nee |
| Afmeting (Ø x L): | 28 x 900 mm |
| Lichtsterkte: | 1150 lumen |
| Levensduur: | 30.000 branduren |
| Verpakking: | nee |