Philips TL5 buis 35W/827 HE deluxe warm wit (2700K)
Artikelnummer: 0000729 OverzichtPhilips TL buis TL5 35W/827 HE
| Artikelnummer: | 0000729 |
| Merk: | Philips |
| Lichtbron: | TL buis High Energy |
| TL type: | TL5 |
| Lampvoet | G5 |
| Vermogen: | 35W |
| Lichtkleur: | 827, deluxe warm wit (2700K) |
| Afmetingen (Ø x L): | 16 x 1450 mm |
| Levensduur: | 24000 branduren |
| Verpakking: | ja |

