Osram TL5 buis 35W/827 HE deluxe warm wit (2700K)
Artikelnummer: 0001169 OverzichtOsram TL-buis TL5 35W/827 HE.
| Artikelnummer: | 0001169 |
| Merk: | Osram |
| Lichtbron: | TL-buis High Energy |
| TL type: | TL5 |
| Lampvoet | G5 |
| Vermogen: | 35W |
| Lichtkleur: | 827, de luxe warm wit (2700K) |
| Afmetingen (Ø x L): | 16 x 1450 mm |
| Levensduur: | 24000 branduren |
| Verpakking: | nee |
