Daks TL buis 30W/830 warm wit (3000K)
Artikelnummer: 0001362 OverzichtDaks TL buis 30W/830.
| Artikelnummer: | 0001362 |
| Merk: | Daks |
| Lichtbron: | TL buis |
| TL type: | T8 |
| Lampvoet | G13 |
| Vermogen: | 30W |
| Lichtkleur: | 830, warm wit (3000K) |
| Afmetingen (Ø x L): | 26 x 895 mm |
| Levensduur: | 20.000 branduren |
| Verpakking: | ja |
