Osram TL buis 30W/630 warm wit (3000K)
Artikelnummer: 0001827 OverzichtOsram TL buis 30W/630.
| Artikelnummer: | 0001827 |
| Merk: | Osram |
| Lichtbron: | TL buis |
| TL type: | T8 |
| Lampvoet | G13 |
| Vermogen: | 30W |
| Lichtkleur: | 630, warm wit (3000K) |
| Afmetingen (Ø x L): | 26 x 895 mm |
| Levensduur: | 20.000 branduren |
| Verpakking: | ja |
