Sylvania TL buis 18W/154 daglicht (6000K)
Artikelnummer: 0001654 OverzichtSylvania TL buis 18W/154.
| Artikelnummer: | 0001654 |
| Merk: | Sylvania |
| Lichtbron: | TL buis |
| TL type: | T8 |
| Lampvoet | G13 |
| Vermogen: | 18W |
| Lichtkleur: | 154, daglicht (6000K) |
| Afmetingen (Ø x L): | 26 x 590 mm |
| Levensduur: | 20.000 branduren |
| Verpakking: | ja |