Sylvania TL buis 18W/865 daglicht (6500K)
Artikelnummer: 0001658 OverzichtSylvania TL buis 18W/865.
| Artikelnummer: | 0001658 |
| Merk: | Sylvania |
| Lichtbron: | TL buis |
| TL type: | T8 |
| Lampvoet | G13 |
| Vermogen: | 18W |
| Lichtkleur: | 865, daglicht (6500K) |
| Afmetingen (Ø x L): | 26 x 590 mm |
| Levensduur: | 20.000 branduren |
| Verpakking: | ja |