5-v. stekkerdoos aan/uit schakelaar + 150 cm snoer
Artikelnummer: 0102879 Overzicht5-voudige randaarde stekkerdoos, wit.
Inclusief aan/uit schakelaar en 150 cm snoer met randaarde stekker.
| Artikelnummer: | 0102879 |
| Korte omschrijving: | Stekkerdoos 5-voudig |
| Snoer: | 150 cm, 3 x 1 mm² H05VV-F |
| Totaal maximum belasting: | 2300W |
| IP waarde: | IP20 |
| Stroom: | 10A |
| Afmetingen: | 271.6 x 52 x 37.3 mm (LxBxH) |
| Kleur: | wit |
| Aan/uit schakelaar: | ja |
| Verpakking: | ja |
