Philips TL buis TL5 35W/865 HE daglicht (6500K)
Artikelnummer: 0000732 OverzichtPhilips TL buis TL5 35W/865 HE
| Artikelnummer: | 0000732 |
| Merk: | Philips |
| Lichtbron: | TL buis High Energy |
| TL type: | TL5 |
| Lampvoet | G5 |
| Vermogen: | 35W |
| Lichtkleur: | 865, daglicht (6500K) |
| Afmetingen (Ø x L): | 16 x 1450 mm |
| Levensduur: | 24000 branduren |
| Verpakking: | ja |