Holight TL5 buis 35W/830 HE warm wit (3000K)
Artikelnummer: 0000639 OverzichtHolight TL buis TL5 35W/840 HE.
| Artikelnummer: | 0000639 |
| Merk: | HoLight |
| Lichtbron: | TL buis High Energy |
| TL type: | TL5 |
| Lampvoet | G5 |
| Vermogen: | 35W |
| Lichtkleur: | 830, warm wit (3000K) |
| Afmetingen (Ø x L): | 16 x 1450 mm |
| Levensduur: | 20.000 branduren |
| Verpakking: | nee |