Philips Master LEDTube HF HE 8W/840 (=14W TL5) 4000K L.60 cm
Artikelnummer: 0102680 OverzichtMaster LEDtube HF 600mm HE 8W/840 (= 14W TL5).
Alleen geschikt voor armaturen met een elektronisch voorschakelapparaat (dus zonder starter).
50.000 branduren (Philips fabrieksopgave).
| Artikelnummer: | 0102680 |
| Lichtbron: | LED |
| Netspanning: | 230V |
| Lampvoet | G5 |
| Vermogen: | 8W (=14W) |
| Lichtkleur: | 840, natuurlijk wit |
| Dimbaar: | nee |
| Afmeting (Ø x L): | 21 x 600 mm |
| Lichtsterkte: | 1050 lumen |
| Levensduur: | 50.000 branduren |
| Verpakking: | ja |