Wieland GST18i3 female stekker, zwart 92.931.3053.1
Artikelnummer: 0102758 OverzichtWieland GST18i3 male stekker, zwart.
| Artikelnummer: | 0102758 |
| Wieland fabrieksnummer: | 92.931.3053.1 |
| Nom. spanning: | 250V |
| Nom. stroom: | 20A |
| Halogeenvrij: | ja |
| IP waarde: | IP40 |
| Trekontlasting: | ja |
| Kleur | zwart |
| Afmetingen: | 69.4 x 28.2 x 12.6 mm (LxBxH) |
| Verpakking: | p/st. |
