Wieland GST18i3 stekkerverdeler, zwart 92.030.3053.1
Artikelnummer: 0102435 OverzichtWieland GST18i3 stekkerverdeler, zwart.
| Artikelnummer: | 0102435 |
| Wieland fabrieksnummer: | 92.030.3053.1 |
| Nom. spanning: | 250V |
| Input/output | 1 x male / 2 x female |
| Nom. stroom: | 20A |
| Halogeenvrij: | ja |
| IP waarde: | IP40 |
| Trekontlasting: | ja |
| Kleur | zwart |
| Afmetingen: | 57.3 x 28.4 x 41.4 mm (LxBxH) |
| Verpakking: | p/st. |