2-v. Wieland Netbox contactdoos met male/female stekker, zwart 99.600.0028.0
Artikelnummer: 0102437 Overzicht2-voudige Wieland Netbox contactdoos met male/female stekker, zwart.
| Artikelnummer: | 0102437 |
| Fabrieksnummer: | 99.600.0028.0 |
| Nom. spanning: | 230V |
| Nom. stroom: | 16A |
| IP waarde: | IP20 |
| Kleur | zwart |
| Afmetingen: | 199 x 60.2 x 41 mm (LxBxH) |
| Verpakking: | nee, los |
