Wieland Netbox MK2 (Meyer) schakeldoos met GST18i3 male/female stekker, zwart 2U50H12003
Artikelnummer: 0102763 OverzichtProfessionele schakeldoos NETBOX MK2 (Meyer) met Wieland male/female stekker GST18i3 voor doorkoppeling, zwart.
| Artikelnummer: | 0102763 |
| Fabrieksnummer: | 2U50H12003 (A.H. Meyer) |
| Nom. spanning: | 250V |
| Nom. stroom: | 20A |
| IP waarde: | IP20 |
| Kleur | zwart |
| Afmetingen: | 198 x 60.2 x 41 mm (LxBxH) |
| Verpakking: | nee, los |
