Wieland GST18i3 aansluitsnoer 200 cm, 3x1.5 mm² female stekker, zwart 92.232.2003.1
Artikelnummer: 0102674 OverzichtWieland GST18i3 aansluitsnoer 3x1.5 mm², 200 cm, female stekker, zwart.
| Artikelnummer: | 0102674 |
| Wieland fabrieksnummer: | 92.232.2003.1 |
| Nom. spanning: | 250V |
| Nom. stroom: | 16A |
| Kabel type: | H05VV-F, 3x1.5 mm² |
| IP waarde: | IP40 |
| Halogeenvrij: | nee |
| Kleur | zwart |
| Totale lengte: | 200 cm |
| Verpakking: | p/st. |
| Keurmerken: | Dekra / VDE |