Wieland GST18i3 koppelsnoer 100 cm, 3x1.5 mm², zwart 92.232.1000.1
Artikelnummer: 0102430 OverzichtWieland GST18i3 koppelsnoer 3x1.5 mm², 100 cm, zwart.
| Artikelnummer: | 0102430 |
| Wieland fabrieksnummer: | 92.232.1000.1 |
| Nom. spanning: | 250V |
| Nom. stroom: | 16A |
| Kabel type: | H05VV-F, 3x1.5 mm² |
| IP waarde: | IP40 |
| Halogeenvrij: | nee |
| Kleur | zwart |
| Totale lengte: | 100 cm |
| Verpakking: | p/st. |
| Keurmerken: | Dekra / VDE |